Mani Talmácsival találkozott, majd ment egy nagyot a 20. RBR-en
Forgalmas napok után jöhet egy kis pihenő a szatmárnémeti Gyenes „Mani” Emánuelnek, aki szombaton a 11. helyen zárt a világ legnehezebb hard enduro motoros versenyén, a Red Bull Romaniacson. A szatmári legény világcsúcstartó, hiszen ő az egyetlen a világon, aki végigment mindegyik, vagyis a 20 kiíráson. Ezért idén járt neki a legenda kitüntetés is, amit…



