A Mikulás lepte meg a Szatmárnémeti Olimpia VSK kis focistáit
Megérkezett a Mikulás a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub gyerek korosztályos labdarúgóinak keddi edzésére. Az egyesület vezetői meghívására több mint 100 gyereknek okozott kellemes meglepetés a Télapó, aki természetesen nem jött üres kézzel, ajándékokat is hozott a cseperedő sportolóknak – olvashaó az egyesület közlményében. Fülig érő mosollyal fogadták a kicsik a Mikulást, és tiszta szívből örültek…



