Mézinger Máté, Nagy Lehel és Molnár Dávid

Szépen helytálltak az SZSK fiatal párbajtőrözői Bukarestben

Jól szerepeltek a Szatmárnémeti SK párbajtőrvívó fiúi a kadet korosztály egyéni bajnokságán, amelyet Bukarestben rendeztek meg. A szatmári szakvezetők fiatalabb versenyzőket neveztek a 17 évesek mezőnyébe, akik tavaly még a gyermek korosztály országos bajnokságain gyűjtötték az érmeket, szombaton azonban az idősebb ellenfelekkel szemben is kiváló formát mutattak.