Újabb felkészülési mérkőzést játszott a labdarúgó Liga 4 Elite tavaszi idényére alapozó Nagykárolyi Victoria VSK labdarúgócsapata, amely ezúttal is többnyire fiatal srácokkal állt fel.
Szombat délután a szatmárnémeti Partium Labdarúgó Akadémia U19-es korosztályos csapata volt, és bár az első félidőben csak két született, a fordulás után hétszer is betaláltak a csapatok.
Tabi Zsolt és Tempfli Imre edzők fiatal legényei négyszer is tudtak egyenlíteni, végül azonban a PLA csapata ünnepelhetett, a 85. percben kapott gólra ugyanis már nem sikerült ismét góllal válaszolni, így 5–4 lett a végeredmény.
Mint arról korábban beszámoltunk, a Liga 4 Elite 8. helyén álló Victoria játszott egy felkészülési mérkőzést a PLA 17 éveseivel is, azt a találkozót 4–1-re nyerte meg.
A szebb időket is megélő Viki ebben a szezonban kizárólag saját nevelésű játékosokkal áll ki a bajnokságban. 11 lejátszott bajnoki mérkőzésen 8 pontot szerzett a csapat.
A Liga 4 Elite tavaszi szezonja a március 21–23. hétvégén kezdődik.
A VICTORIA FELÁLLÁSA
Kezdő: Fekete Milán, Tempfli Zalán, Rareș Nyilvan, Raul Kern, Tempfli Loránd, Tempfli Patrick, Haller Dominik, Tepfli Marko, Pozsonyi Péter, Cătălin Mărneanu.
Játszottak még: Koter Raul, Ianis Malinetescu, Mezei Mánuel, Kocze Marius, Murvai Martin, Benke Edvard, Horváth Dávid, Komáromi Csongor, Tempfli Imre, Keizer Richárd.
Pesek Attila




