A nagykárolyi Elméleti Líceum csapata nyerte meg a Iuliu Maniu Kupa teremlabdarúgó-tornát, amit a helyi névadó líceum rendezett meg a sporttermében.
A négycsapatos tornán Răzvan Nintaș testnevelőtanár legénysége bizonyult a legjobbnak, megelőzve a nagykárolyi Iuliu Maniu Technológiai Líceum, a Simion Bărnuțiu Technológiai Líceum és a Kalazanci Szent József Római Katolikus Teológiai Líceum csapatait.
Ugyanakkor két elméleti srác, Benze Devon és Alex Menesi érdemelt ki egy-egy különdíjat, a legjobb játékosnak és a legjobb kapusnak járó elismerést.
Kövessen Facebook-on is ITT




