Európa-bajnokságra kvalifikálták magukat a „szamurájok”
Százszázalékos teljesítményt nyújtottak a Szatmárnémeti Samiraiul SK karatékái a wado ryu stílusban rendezett országos karate-bajnokságon, és valamennyien kvalifikálták magukat az Európa-bajnokságra, amit idén Belgiumban fognak megrendezni. Magos Róbert és Filer Iván edzők öt tanítványa utazott el az Ilfov megyei Izvoraniban, ahol az Román Olimpiai Sportközpontban zajlott az országos megmérettetés. A román szövetség (FRK) az olimpiai…





