Arany- és ezüstérmes lett Vancsa Daiana az Eb-n
Ismét remekelt a Szatmárnémeti Olimpia VSK karatékája, Vancsa Daiana, aki a júliusi világbajnoki sikerei után az Európa-bajnokságról is érmekkel tért haza. A Karate-Do Szövetségek Világszövetsége (WUKF) szabályrendszere szerint megrendezett kontinensviadal 15. kiadásának Lettország fővárosa, Riga adott otthont. A felnőttek –55 kilogrammos egyéni kategóriájában Florin Curileac tanítványa kiváló teljesítménnyel ezüstérmet szerzett. A döntő rendkívül kiélezett csatát…










