Ismét Szatmárra fog jönni a háromszoros japán bajnok
Visszatér szatmárnémetibe sensei Nobuyuki Nukina (6. Dan karate wado-ryu). A háromszoros japán karatéka tavaly januárban utazott először a városunkba Magos Róbert, a Szatmár Megyei Karate Egyesület elnökének meghívására. Az AJK idén is megtette a meghívását, így a japán karatemester novemberbe Szatmáron fog oktatni. Magos a Szatmári sporthíreknek elmondta, hogy idén nemzetközi szemináriumot fognak rendezni. „Nagyon…










