Karate Grand Prix-re készülnek Lázáriban a sportterem-avatón
Nagyszabású karatetorna, egy Grand Prix rendezését tervezi májusban a Szatmár Megyei Karate Egyesület (AJK), amit Lázáriban, a sportterem avatóünnepségének keretében szeretnének megrendezni. Mint ismeretes, az AJK idén ünnepeli a fennállása tizedik évét. Magos Róbert karatemester, az egyesület elnöke elmondta, hogy illően szeretnének megemlékezni az elmúlt tíz évre, ami idő alatt évvégi díjkiosztó gálákat, országos bajnokságot,…










