Két szoros meccset játszottak a szatmári kézilabdázó lányok
Öt Szatmár megyei csapattal kezdődtek a junior III-as korosztályos női kézilabda-bajnokság P-csoportjának a küzdelmei. Kaplonyban a Partium Kézilabda Programban nevelkedő és részt vevő lányok „belső rangadóját játszották”. A rutinos Kálmándi Kézisuli az avasújvárosi, kökényesdi és sárközújlaki lányokkal felálló Szatmárnémeti Olimpia VSK csapatát fogadták. Egy kiegyenlített, teltházas mérkőzés volt, amelyen az Olimpia VSK a 13. percben…










