Kerek évfordulót ünnepel a kézilabda utánpótlás-program
Napra pontosan 10 évvel ezelőtt írták alá a résztvevő települések és klubok képviselői a fehérgyarmatai sportteremben azt a hivatalos okmányt, amely a Szatmár-Ferencváros Női Kézilabda Utánpótlás-nevelő Program megalapításáról szólt. A történelmi Szatmár megye területéről öt település, így Szatmárnémeti képviselői is jelen voltak azon az ünnepi eseményen, amelyen a Ferencváros is tiszteletét tette felnőttcsapatával. „Egy éves…










