Egy pontra a döntő tornától az Olimpia VSK kézilabdázó lányai
Már csak egy pont hiányzik a Szatmárémeti Olimpia VSK junior II-es korosztályos női kézilabdacsapatának, hogy kvalidikálja magát a bajnoki döntő tornára, mivel a csütörtöki bajnoki mérkőzésen 37–34-re győzte le idehaza a vendég AHCS Citu Temesvár együttest. Kiélezett mérkőzést játszott egymás ellen a két együttes a Felső Ház ötödik fordulójában. Elsőként a bánsági lányok dobtak gólokat…










