Újszentesen kaptak ki a kézilabdázó juniorlányok
Vereséget szenvedett a Szatmárnémeti Olimpia VSK női kézilabdacsapata Újszentesen, a Citu Temesvár együttestől, a junior II-es korosztályos bajnokság Értékcsoportjának 2. fordulójában. Kiegyenlített mérkőzést játszott csütörtökön a két együttes a Temes megyei településen. Ciprian Mărieș edző tanítványai az többször is fel tudtak zárkozni az első félidőben, 2–0-ról 3–4-re, majd 13–10-ről 13–14-re. A második félidő elején 19–19-if…










