Győzelemmel zárták az alapszakaszt az Olimpia VSK kézilabdázó lányai
Megnyerték a junior II-es országos bajnokság alapszakaszának utolsó mérkőzését a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub női kézilabdázói, mivel vasárnap délután 30–25-re legyőzték a LPS-Both Katalin Sportteremben a Nagybányai CS Marta együttest. Remek hangulatban rendezték a G-csoport rangadóját, ugyanis a játékosok szülei, hozzátartozói végig sportszerűen, síppal, dobbal buzdíttták a lányokat. A két együttes egyébként már biztos továbbjutó…










