Simán győzött az Olimpia csapata Tordán
Vasárnap rendezték a női kézilabda junior 2-es korosztályos bajnokság idei első fordulóját, ahol érdekelt volt két Szatmár megyei csapat is. A G-csoport harmadik helyén tanyázó együttese, a Szatmárnémeti Olimpia VSK Tordára utazott, ahol a széria hatodik helyén tanyázó ACS Arieșul volt a vendéglátó. Ciprian Mărieș edző tanítványai végig kézben tartották az irányítást, egy pillanatig sem…










