Magyar iskola diákjai is érkeznek Szatmárnémetibe az országos döntőre
Pénteken érkeznek Szatmárnémetibe azok az iskolai vegyescsapatok, akik szombaton és vasárnap a Both Katalin Sportteremben küzdenek majd a minikézilabda diákolimpia országos döntőjében. Szilágy, Maros, Temes, Argeș, Suceava, Konstanca, Prahova megyék, illetve Bukarest lesznek képviselve ezen a tornán. Ők azok, akik helyi, megyei és megyeközi selejtezőkön is nyertek korábban, most pedig az ország legjobbjának járó díjat…










