Pályán voltak a kálmándi és mezőfényi kézisek közös csapatai
A kálmándi és mezőfényi kézisuli három közös csapata játszott az elmúlt hétvégén Székelyhídon, Krasznán vagy éppen Zilahon. Az U13-as korosztályban két csapat is útra kelt, és a hiányzók ellenére mindkét felállásban remekül teljesítettek a mieink. „Krasznán kicsit álmosan kezdtünk aztán belerázódtak a csajok a meccsbe, pontosabbak lettek a befejezések és a védekezésünk is keményebb lett.…







