A címvédő Rákóczi csapata várja az élről a szombati folytatást
A 12 éven aluli lányok számára kiírt tornán a címvédő és házigazda Rákóczi Ferenc Általános Iskola csapata lépett először pályára, és szoros mérkőzésen múlta felül a Debrecen DSI együttesét.










