Vereséget szenvedett az Olimpia VSK és a KKS is
Az Olimpia VSK Nagybányán játszott vasárnap alsóházi rangadót a CS Marta ellen. Ciprian Mărieș együttese jól kezdett, 2–0-ra elhúzott, majd bár a hazaiak 5–4-nél átvették a vezetést, a szatmári lányok nem adták fel: a négygólos hátrányt (12–8) ledolgozták és 14–14-nél egyenlítettek.










