Mozgás, közösség és kézilabda az Atletik SK-nál
Toborzót hirdetett Szatmár megye legrégebbi női kézilabda magánklubja, a Szatmárnémeti Atletik Sportklub. A klub célja, hogy a fiatal lányok számára lehetőséget teremtsen a sportolásra, a közösségépítésre és a kézilabdázás alapjainak elsajátítására. Kibédi Albert edző 2013–2014-ben, 2015–2016-ban, valamint 2017-ben született lányokat vár három korosztályos csapatába. Az edzésekre hétfőn és csütörtökön kerül sor a szatmárnémeti Avram Iancu…










