„Munkás” pontokat gyűjtött be az Olimpia VSK
Megdolgozott a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapatának a legénysége szombat délután azért, hogy játsszon, majd legyőzze a Kolozsvári Viitorul együttest, a Liga 3 tizenharmadik fordulójának szatmárnémeti találkozóján. Harminchat perc késéssel kezdődött a találkozó, ugyanis olyan vastag hóréteg borította el az Olimpia-Daniel Prodan Stadion gyepszőnyegét, hogy azt bár reggel 7.30 órától tisztították, de 14 óráig sem sikerült…









