Pontot szerzett Besztercén a PLA csapata
A bajnokság második fordulójában megszerezte első pontját az országos elitligában a szatmárnémeti Partium Labdarúgó Akadémia U15-ös korosztályos csapata. Reszler Zsolt edző legényei a Beszterce-Naszódi Gloria otthonában játszottak és Pop találatával a mérkőzés utolsó percében egyenlítettek, ezzel pontot mentve a PLA együttesnek. „Igazságtalanság lett volna, ha ma ezek a srácok vesztesen hagyják el a pályát. Nagyszerűen…









