Regionális kupadöntőt játszanak a béltekiek
A Román Kupa Szatmár megyei győztese, a Bélteki Știința 2–1-re győzte le szerdán, idehaza a vendég Óradnai Minerul csapatát, ezzel megnyerte a regionális alcsoportot, és döntőt játszik a sorozat regionális főcsoportjában. A román szövetség sorozatban második éve rendezi a sorozatot az új rendszer szerint, miszerint az első körben hét régióra osztja a megyei kupagyőzteseket, és…









