Két lejátszott meccsel véget ért a megyei bajnokság
Hivatalosan véget ért a labdarúgó megyei bajnokság 2023–2024-es idénye a Liga 4 B-csoportjában rendezett utolsó fordulóval, viszont a széria állása vélhetően változni fog, miután a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület kiegyenlíti a tabellát a korábbról elhalasztott meccsek eredményeivel. Vasárnap egyébként csak két mérkőzést rendeztek meg. Bár sereghajtó, és a mostani meccs után már a 100-as határt…










