Liga 3-ban az Avasfelsőfalui Oașul csapata
Nem történt meglepetés a Liga 3 osztályozó avasfelsőfalui visszavágóján, Szatmár megye bajnoka ugyanis simán verte besztercei ellenfelét, a Silvicultorul Major együttest, és ezzel feljutott a divíziós bajnokságba. Mint ismeretes, a visszavágó 4–1-es Oașul-vezetéssel kezdődött. A hazai vereség padlóra küldhette Beszterce-Naszód megye bajnokát, ugyanis a vasárnapi retúron semmit nem nyújtottak a pályán. Így Bușică és Mărieș…










