Zöld asztalnál dőlt el az egyetlen kiírt mérkőzés
Egyetlen mérkőzés volt kiírva ezen a hétvégén a labdarúgó Liga 5-ben, de azt sem tudták lejátszani. Mint ismeretes, az első fordulóból elhalasztott Lázári Voința 2 Szárazberek – Szatmárhegyi Viitorul találkozót kellett volna szombat kora délután megrendezzék, azonban a vendégegyüttes előzetes bejelentés nékül hiányzott. Így a hazaiak játék nélkül kapják majd meg a három pontot, erre…










