Visszalépett a bajnokságból a Désaknai Minerul
Kissé váratlan döntést hozott a Désaknai Minerul vezetősége, ugyanis idény közben döntött úgy, hogy visszalépteti a labdarúgócsapatot a Liga 3-as bajnokságból. A Kolozs megyei alakulat jövője már a téli vakáció idején is bizonytalan volt. Akkor úgy látta a klub vezetősége, hogy a csapatnak már nincs esélye elcsípni a felső házi helyeket (habár 3 fordulóban csak…










