Megyei rangadóval kezdi a tavaszi idényt az Olimpia VSK focicsapata
Három hónap szünet, és két hónap felkészülés után hazai pályán, a Nagykárolyi Victoria VSK elleni megyei rangadóval kezdi a Liga 3 tavaszi idényét a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub labdarúgócsapata. Egy rövid téli vakáció után január 16-án kezdte meg a téli felkészülést a csapat Cosmin Iuhas edző irányításával. Napi edzések, egy helyi szinten rendezett edzőtábor és…










