Sima győzelem a edzőtábor végén
Győztes mérkőzéssel zárta a tíz napos edzőtábort a Nagykárolyi Victoria VSK labdarúgócsapata, szombaton, Nagyváradon ugyanis magabiztos teljesítménnyel 4–1-re verte a Liga 3-ban csoporttárs Biharszentandrási Crișul együttest. „Kicsit tartottam ettől a meccstől, hiszen a srácok meg voltak terhelve az edzőtáborban. Arra is gondoltam a találkozó előtt, hogy magamra vállalok egy zakót is, csak ne sérüljön meg…










