Megkezdte a téli felkészülést a Szatmárnémeti Olimpia VSK csapata
Véget ért a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub labdarúgócsapat téli szünete. A legénység hétfőn, 2024. január 15-én Nagybányán elvégezte a sportorvosi vizsgálatokat, majd kedden 9.00 órakor az Olimpia-Daniel Prodan Stadionnál volt az első gyülekező. Egy rövid gyűlés után a játékosok és a szakmai stáb a LPS-Dinamo Sportbázishoz mentek, ahol a műfüves pályán elvégezték a fizikai teszteket,…










