A focipályán búcsúztatták az óévet a domahidaiak
Második alkalommal rendezték meg a domahidi teremlabdarúgó falubajnokságot, aminek idén a kismajtényi sportterem adott otthont. A torna főszervezői, Boros Zoltán, Marian Vasile, Alex Șipos és Sever Rițiu a Szatmári sporthíreknek elmondták, hogy az idei kiírásra öt csapat nevezett be, a játékoskereteket pedig kizárólag domahidi lakosok alkothatták. Mindezzel együtt jó iramú meccseket rendeztek, a lelátókon pedig…










