Hatgólos második félidő után győzelemmel zárta az évet Victoria
A házigazda Nagykárolyi Victoria VSK labdarúgócsapata nyerte a Liga 3 10-es csoportjában a 15. forduló megyei derbijét, miután 4–2-re győzte le a vendég Szatmárnémeti SC Olimpia MCMXXI együttest. Nagy számban látogattak ki a nézők a szombati találkozóra, azonban az első félidőben nem sok focit láthattak. Azonban fordulás után teljesen megváltozott a meccs képe. Mindkét együttes…










