Idegenben játssza idei utolsó mérkőzését az Olimpia VSK focicsapata
Váradszentmártonban szeretné feledtetni a múlt heti máramarosszigeti fiaskót a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub labdarúgócsapat, és győzelmi szándékkal áll fel a Félixfürdői Lotus elleni bajnoki találkozón. A 10-es csoport 15. fordulójának rangadóját Románia Nemzeti Napján rendezik, Cosmin Iuhas edző legényei pedig győzelemmel akarják ezt ünnepelni. Ugyanakkor, ez lesz az idei utolsó mérkőzés, amiután másfél hónapnyi téli…










