Először nyert tétmérkőzésen az Olimpia VSK női labdarúgócsapata
A Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub női labdarúgócsapata vasárnap megszerezte első győzelmét egy tétmérkőzésen. A Ioan „Lulu” Dragomir, Szűcs Yvette edzőpáros által felkészített együttes a Liga 3 ötödik fordulójában az 1-es számú csoport éllovasát, az Aradi UTA együttest győzték le idehaza 2–1-re. A szatmári lányok jól kezdték a mérkőzést, sok helyzetet kidolgoztak, de csak egyszer találtak…










