Elúsztak a kolozsvári pontok
Nem sikerült a pontszerzés a Nagykárolyi Victoria labdarúgócsapatának, akinek jól indult pénteken a kolozsvári mérkőzése a Sănătatea ellen, viszont az egy éjszakás szünet nem tett jót a „zebráknak”, a szombati folytatásban elúsztak a pontok. Mondhatni, hogy a szó szoros értelmében úsztak el a nagykárolyi pontok, hiszen Marius Botan edző legényei a találkozó 29. percében vezetést…










