Gyenge játék és két kiállított játékos Nagyváradon
A labdarúgó Liga 3 felsőházának második fordulójában vereséget szenvedett a Szatmárnémeti Olimpia Városi Sportklub csapata. A szatmári legénység a visszavágás és egy pozitív eredmény reményében utazott Nagyváradra, miután az év első mérkőzésén 2–1-re kapott ki ugyanitt. Viszont a vendéglátó FC Bihor ezúttal sem volt verhető, a pontszerzés sem sikerült a Bodola Gyula Stadionban. Csik Tibor…










