Nagyiklódon maradtak a károlyi pontok
Nyert helyzetből vesztett pontokat a Nagykárolyi VSK Victoria labdarúgócsapata a Liga 3 alapszakaszának utolsó előtti fordulójában, így kiélezett a csata az alsó házban, a kiesés elleni harcban. Marius Botan edző legényei jól kezdték a Kolozsvári CFR II elleni mérkőzést, amit az új nagyiklódi stadionban rendeztek. Sőt, Nwokoecha Chukwuebuka „Nelson” találatával pedig a vezetést is megszerezték.…










