Győzelemmel zárta az alapszakaszt az Olimpia VSK
Idénybeli negyedik győzelmével zárta a Liga 2 alapszakaszát a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata: a szatmári együttes szombat délután magabiztos, 2–0-s sikert aratott az Olimpia–Daniel Prodan Stadionban a vendég CS Dinamo Bukarest ellen.










