Hazai elitligás és magyarországi csapatok ellen készültek a PLA ifijei
A szatmárnémeti Partium Labdarúgó Akadémia–Olimpia VSK négy utánpótláscsapata lépett pályára felkészülési mérkőzésen a hétvégén, ezek közül hárman az akadémia sportbázisán.

A szatmárnémeti Partium Labdarúgó Akadémia–Olimpia VSK négy utánpótláscsapata lépett pályára felkészülési mérkőzésen a hétvégén, ezek közül hárman az akadémia sportbázisán.
A Ferencváros második csapata ellen játszott felkészülési mérkőzést szombaton a Partium Akadémia csapata, a budapesti FTC UP Centrum sportbázison.
Első vereségét szenvedte el a téli felkészülés során a Tasnádi Unirea labdarúgócsapata, miután szombaton délben, idegenben 6–1-re kikapott a Nagybányai CS Minaur együttesétől.
Rutinos jobbszélsővel bővült a Szatmárnémeti Olimpia VSK Liga 2-es labdarúgócsapatának kerete, miután az egyesület vezetősége szerződést kötött a budapesti születésű Vida Kristopherrel.
Továbbra is veretlen a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata a téli felkészülési mérkőzéseken. A szatmári együttes szombaton, az edzőtábor utolsó napján rendezett találkozón is győzni tudott, ezúttal a Zilahi SCM ellen.
Egy nehéz napot zárt felkészülési mérkőzéssel szerdán a Tasnádi Unirea csapata. A reggeli edzést követően délután a Liga 4 Elite-ben szereplő Nagykárolyi Victoria VSK ellen léptek pályára Szatmárnémetiben, az LPS–Dinamo sportbázis műfüves pályáján.
Két felkészülési mérkőzést játszott szerdán a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata, és mindkettőt megnyerte: délelőtt 5–1-re győzte le a magyarországi Tarpa SC együttesét, kora délután pedig 1–0-s sikert aratott a Máramarosszigeti VSK ellen.
Egy héttel a Galatasaray – Atlético Madrid mérkőzés után ismét a labdarúgó Bajnokok Ligája főtábláján bíráskodnak a nagykárolyi Kovács testvérek, István és Szabolcs.
Vasárnap ért véget az év első nagyszabású teremlabdarúgó-tornája, a pusztadaróci Winter Cup második kiírása. Az idei versenyre tizenöt csapat nevezett, közülük pedig a Lippói Dari bizonyult a legjobbnak: veretlenül menetelt végig a tornán, és megérdemelten vitte haza a győzelemért járó díjakat.
Áprilisban lesznek a választások, és Burleanu a negyedik mantáumát szeretné elnyerni. Ezért Szatmárnémetiben találkozott a Partium Akadémia és a Szatmárnémeti Olimpia VSK képviselőivel és néhány edzővel, illetve Kereskényi Gábor, Szatmárnémeti polgármesterével is.