Jövő pénteken játssza első felkészülési mérkőzését a Tasnádi Unirea
Húsz játékossal kezdte meg a téli felkészülést a Tasnádi Unirea labdarúgócsapata. Az első alapozó edzést Mihai Sabău-Svegler vezetőedző vezényelte le, amelyről négy játékos igazoltan hiányzott. A szakvezető elmondta, a következő napokban még két-három újonc is csatlakozhat a kerethez, velük jelenleg is zajlanak az egyeztetések.










