Hétfőn még kint mozogtak a fiúk, kedden már teremben zajlott az edzés

Megkezdte a téli felkészülést az Olimpia VSK

Huszonöt játékos részvételével kezdte meg a téli felkészülést a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata. A Liga 2 tavaszi folytatására készülő együttes kedden a szatmárnémeti Traian Vuia–Unio Technológiai Líceum udvarán található sportteremben tartotta edzését, a felkészülés nagy részét azonban a Partium Akadémia bázisán végzi majd.

Taroltak a pusztadaróci legények

Továbbra is Pusztadaróc dominálja a megyei juniorfocit

Zsinórban harmadik éve a Pusztadaróci Recolta csapata nyerte meg a 19 éven aluliak számára kiírt AJF–Ionel Borz Kupát. A siker ezúttal is meggyőző volt: a daróciak veretlenül zártak, elképesztő, 48–3-as gólkülönbséggel. A tornán Varga Zoltán 18 találattal járult hozzá a diadalhoz, teljesítményével pedig kiérdemelte a gólkirályi címet is.

Deáky Zsombor, Daniel Danu, Robert Mustacă

Megkezdődött a tisztogatás az Olimpia VSK keretében

Három labdarúgó távozását jelentette be vasárnap a Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége, de tudomásunk szerint itt nem állnak le, és a jövő heti keretgyülekezőig még lesznek változások a Liga 2-es csapatnál. „A Szatmárnémeti Olimpia VSK vezetősége ezúton tájékoztatja a nyilvánosságot, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott a Liga 2-ben szereplő labdarúgócsapat három játékosával: Deáky Zsomborral, Daniel Danuval…