Újabb fájó vereség hazai pályán
Idénybeli kilencedik vereségét szenvedte el a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata, így továbbra is sereghajtó maradt a Liga 2-ben. A sárga-kékek szombaton, a 11. fordulóban a Steaua Bukarestet fogadták hazai pályán. Mint ismert, a kispadra visszatért Botos Sándor (Piri) másodedző, míg a kezdőcsapatban is történt néhány változás – többek között az újonc kapus, Dorian Răilean is…









