Csonkafordulóval indul a megyei idény
Szombaton rendezik Csanáloson a labdarúgó Liga 4 2025/26-os idényének első mérkőzését, majd vasárnap Érendréden, Piskolton és Gencsen is bajoki meccseket játsszanak. A „megyei kettő” B-csoportjában kezdődnek meg a küzdelmek, viszont az első forduló hét találkozójából csak négyet írt ki a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület (AJF). Három másik mérkőzést elnapoltak, és egy másik dátumon fogják lejátszani.…










