Kupameccset játszik a Lotus ellen az Olimpia VSK
Feszített tempóban indult a szezon a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata számára: a hétvégi, resicabányai bajnoki rajt után kedden már a Román Kupa selejtezőjében lépnek pályára Váradszentmártonban. Mint ismert, Botos Sándor együttese szombaton 2–1-es vereséget szenvedett a Liga 2 nyitófordulójában. A kupasorozatban augusztus 5-én, kedden 17:30-tól a CS Lotus Félixfürdő vendégeként szerepelnek, de a bajnoki terhelés…










