Kupameccset játszanak szerdán a gőzfűrésztelepiek
Szerdán kezdetét veszi a labdarúgó Román Kupa országos selejtezője, ám az első fordulóban Szatmár megyét már csak egyetlen csapat képviseli: a Szatmárnémeti SC Olimpia MCMXXI. A gőzfűrésztelepiek hazai pályán, a szatmárnémeti Someșul Stadionban fogadják a Máramarosszigeti VSK együttesét, a mérkőzés 17:30-kor kezdődik. A megyei kupagyőztes Tasnádi Unirea a regionális döntőben búcsúzott, így számukra véget ért…










