Méretes zakóval kezdte a nyári felkészülést a gőzfűrésztelepi alakulat
Hétfőn megkezdte a felkészülést a következő szezonra a Szatmárnémeti SC Olimpia MCMXXI labdarúgócsapata. Kedden délután Budapesten barátságos mérkőzést játszott az izraeli bajnokság ezüstérmesével, a Maccabi Tel-Avivval. A külföldi tulajdonban lévő szatmári együttes egy tucat gólt kapott a találkozón, ami vélhetően egyik fél számára sem bírt különösebb jelentőséggel. Az eredményt egyébként az izraeli klub hivatalos Facebook-oldalán…










