Matematikailag is bajnok a pusztadaróci U19-es csapat
Nagy rangadót rendeztek a junior A1-es megyei bajnokság 19. fordulójában, ahol az első helyezett Recolta Pusztadaróc a második pozícióban álló Oașul 1969 Avasfelsőfalut fogadta.

Nagy rangadót rendeztek a junior A1-es megyei bajnokság 19. fordulójában, ahol az első helyezett Recolta Pusztadaróc a második pozícióban álló Oașul 1969 Avasfelsőfalut fogadta.
A labdarúgó Liga 4 Elite ötödik fordulójának első mérkőzését rendezték meg szerdán délután Pusztadarócon. A megyei elitliga második helyezettje, a vendéglátó Recolta az előző két idény öntősét, a Oaşul Avasfelsőfalut fogadta.
A labdarúgó Liga 5 éllvasa, a Prietenia Borválaszút az első továbbjutó csapat a Román Kupa megyei selejtezőjében.
Verséget szenvedett a Szatmárnémeti Olimpia VSK és a Partium Labdarúgó Akadémia közös U19-es korosztályos csapata a Nemzeti Kupa elődöntőjének suceavai visszavágóján, így nem sikerült a nagy bravúr, és bejutni a sorozat fináléjába.
Szerdán egy érdekes mérkőzéssel kezdődik a labdarúgó Román Kupa megyei selejtezője, hiszen a Liga 5 első két helyezettje találkozik: az éllovas Prietenia Borválaszút a széria második helyezettjét, a Viitorul Szatmárhegyet fogadja.
A Román Labdarúgó-szövetség (FRF) Fegyelmi és Etikai Bizottsága két hónapos eltiltással sújtotta a Szatmárnémeti Olimpia VSK három jelenlegi, valamint egy korábbi játékosát sportfogadási játékok használata miatt.
Nehéz fordulót zártak a Szatmárnémeti Olimpia és a Partium Labdarúgó Akadémia közös együttesei a korosztályos bajnokságokban: az U16-os és az U15-ös csapat is vereséget szenvedett az FC Bihor Nagyvárad otthonában, ugyanakkor az edzői nyilatkozatok alapján több korosztályban is érzékelhető fejlődés mutatkozik.
A Szatmárnémeti Olimpia VSK és a Partium Labdarúgó Akadémia közös csapatai remek hétvégét zártak a korosztályos Nemzeti Bajnokság 10-es csoportjában: az U19-es együttes fontos idegenbeli győzelmet aratott Nagyváradon, míg az U17-es csapat valóságos gólparádét rendezett a második helyezett otthonában.
Szombaton a mezőfényi sportpálya adott otthont a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület égisze alatt zajló országos Interliga gyermeklabdarúgó-sorozat újabb fordulójának. A tornán az U7-es, U8-as, U9-es és U10-es korosztály fiataljai léptek pályára, bizonyítva tehetségüket és fejlődésüket.
A borválaszútiak sima győzelmet jegyeztek szombaton Szoporon. A Prietenia már az első félidőben lezárt a mérkőzést, ugyanis 5–0-s előnnyel mentek pihenőre, a második félidőben pedig már nem is hajtottak, így 6–1 lett a végeredmény.