Huszonöt gólt rúgtak ellenfelüknek a PLA ifijei
Az elmúlt hétvégén kezdődött meg az ifjúsági korosztályos országos bajnokság tavaszi idénye, a Szatmárnémeti Partium Labdarúgó Akadémia U17 és U19-es csapata pedig erősen kezdtek. A bajnoki folytatás „bemelegítésére” szolgált, hogy Liviu Ivasuc és Ion „Lulu” Dragomir edzők legényei is a csoportjuk sereghajtóját, a nagyváradi ACS Transilvania Sport Academy csapatait fogadták idehaza. Az U17-es csapat a…










