Az NB III Észak-keleti csoportjának legjobbját verte az Olimpia VSK
Folytatja jó szereplését a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata a téli felkészülési mérkőzéseken, ugyanis szombat délben a hetedik találkozóját is megnyerte, ezúttal egy erős ellenféllel, a magyar Nemzeti Bajnokság III Észak-keleti csoportjának éllovasát, a Debreceni Egyetemi Atlétikai Club együttesét verte 4–0-ra. A Bogdan Lobonț, Botos Sándor (Piri), Svarczkopf István edzőhármas által felkészített legénység magabiztos teljesítményt nyújtott…










