Győzelemmel kezdte a felkészülést az Olimpia VSK
Lendületesen indította a téli felkészülési mérkőzések sorát a Szatmárnémeti Olimpia VSK labdarúgócsapata, amely szerda délután, a szatmárnémeti Partium Labdarúgó Akadémia műfüves pályáján 5–1-re győzte le a Liga 3 7-es csoportjának 5. helyezettjét, a Dési Unirea együttest. A 3×30 perces találkozóra 24 fős keretet nevezett a szatmári szakmai stáb, mind kapott játéklehetőséget. Az első fél órában…










