Idei utolsó meccsét idehaza játssza szombaton az Olimpia VSK
A labdarúgó Liga 3 téli szünete előtt az utolsó forduló mérkőzésit rendezik ezen a hétvégén, a Szatmárnémeti Olimpia VSK pedig hazai pályán játssza idei utolsó meccsét, a Nagybányai Minaur ellen. A 10-es csoportban ez lesz a derbi, hiszen győztes csapat akár az élen zárhatja az évet. Jelenleg a máramarosiak 30 ponttal vezeti a tabellát, mögöttük…










